• header1.png
  • header2.png
  • header3.png
  • header4.png

Turbo-Master

Referencje

Firma rzetelna, terminowa, profesjonalna z ciekawymi pomysłami, dostępna cenowo. Polecam.
 
Tomasz Marcinek
Bardzo solidna firma, kompleksowa obsługa, widać, że znają się na rzeczy.Praca wykonana nie tylko terminowo, ale i w ekspresowym tempie. Fachowcy godni zaufania i profesjonalni. Zdecydowanie polecam!na pewno będę korzystać z ich usług w przyszłości. Marta
 
Marta
Rekomenduję firmę Turbo-Master jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań remontowych i budowlanych. Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. Zaproponowany kosztorys dalece odbiegał od konkurencji, firma rzetelna, godna polecenia.
 
Rafał Dobrzański
Turbomaster - szybko, solidnie i za rozsądne pieniądze. Nie tylko wyremontowali, ale także profesjonalnie doradzili. Zrobili wszystko od projektu, przez zakup materiałów do posprzątania po remoncie - kompleksowo. Polecam bardzo dobry kontakt .

nn@nn.pl
 
Wojciech
Pierwszy kontakt i współpracę z firmą Turbo-Master nawiązałem w czerwcu 2012r,remont mojego mieszkania przebiegł bez najmniejszych problemów i co najbardziej mnie ucieszyło skończył się tydzień wcześniej niż zakładał harmonogram prac,polecam w/w firmę.
olborski@wp.pl
 
Rafał Olborski
jesteśmy bardzo zadowoleni z remontu. Firma jest solidna, remont został przeprowadzony szybko i bez problemów. Naprawdę polecamy!
jgusia@wp.pl
 
Agata i Piotr
Firma bardzo solidna, wszystko fachowo wykonane, pracownicy profesjonalni znający się na swoim zawodzie. Zlecone prace wykonane zostały we wcześniej ustalonym terminie. Kwota do zapłaty zgadzała się z wcześniej przedstawionym kosztorysem, sumienni pracownicy, ciekawe pomysły, dobry kontakt. Pomysłowy, miły właściciel firmy, pomocny w wyborze rozwiązań technicznych. Polecam

a.spodzieja@wp.pl
 
Adam Spodzieja
Z czystym sumieniem polecam firmę Turbo Master. Bardzo pięknie wyremontowali całe moje mieszkanie, firma solidna, kreatywna i trzyma się terminów!

kepy@op.pl
 
Krzysztof Kępa
Dodaj referencje
* pola obowiązkowe
Imię:*
Adres e-mail:*
Kod bezpieczeństwa:
Wpisz kod bezpieczeństwa:*
Napisz referencje poniżej:*

 

Powered by RS Web Solutions

 

Formularz kontaktowy